Pracovné ponuky

Pracovná ponuka Audit Analytik (Žilina)

Viac informácií na stránke sk.career.deloittece.com

                                   alebo: kariera v Deloitte.   audit analytik ZA

Ponuka práce ORD Žilina triedič zásielok

Viac informácií na stránke

lala2

H Ľ A D Á

Triediča zásielok

Miesto výkonu práce:    ORD Banská Bystrica – pracovisko Žilina – Bytčická ul. – nová hala

Termín nástupu:             dohodou

Týž. úväzok:                     dohodou – brigádnická práca študenta

Mzda:                                od 3,00 EUR/hod.

Druh pracovného pomeru :

dohoda o vykonaní práce príp. dohoda o brigádnickej práci študentov

Doba trvania pracovného pomeru:

určitá doba

Čo požadujeme:

  • stredné vzdelanie, vyučenie
  • bezúhonnosť
  • zdravotnú spôsobilosť na výkon práce
  • podmienka dovŕšenia 16 rokov veku

Čo ponúkame:

  • pracovné zmeny podľa rozvrhu študenta (dopoludnia, popoludní, večer)
  • prácu v nových, klimatizovaných a vykurovaných priestoroch
  • mzdu vždy včas podľa odrobených hodín

Náplň práce:

  • vkladanie zásielok na pás linky

Bližšie informácií získate:

0903 553 594 – p. Hlinicová; hlinicova.adela@slposta.sk

Ponuka práce HSS Žilina triedič zásielok

Zatvoriť