Výberová prednáška z predmetu OBCHODNO-FINANČNÉ VZŤAHY

Prednášajúci: Róbert Chovanculiak, Ph.D., INESS - Institute of Economic and Social Studies.

Téma prednášky: Ako zdieľaná ekonomika, crowdfunding a kryptomeny zmenili svet.

Datum, čas a miesto konania: tento štvrtok 02. 12. 2021 od 13. hod. (v rámci MS Teams)

Vzdelanie v oblasti digitálneho marketingu

V septembri 2021 náš kolega, prof. Ing. Radovan Madleňák, PhD. úspešne ukončil polročné certifikované štúdium digitálneho marketingu v rámci Digitálnej Univerzity, v špecializácii: Sociálne siete.
Toto jedinečné vzdelávanie komplexne pokrylo viaceré oblasti digitálneho marketingu od budovania brandu a tvorbu eshopov, cez user experience, SEO, PPC a webovú analytiku, po marketing na sociálnych sieťach, obsahový a email marketing, copywriting , psychológiu marketingu a kreatívne techniky.

DU cert

Výberová prednáška z predmetu MEDZINÁRODNÉ ÚČTOVNÍCTVO

Prednášajúca: Radka Hubčíková (Accounting Supervisor & IFRS Consultant), Accace k.s., Bratislava

Téma prednášky: Konsolidácia

Datum, čas a miesto konania: tento štvrtok 11. 11. 2021 od 8. hod. (v rámci MS Teams)

Výberová prednáška z predmetu MEDZINÁRODNÉ ÚČTOVNÍCTVO

Téma prednášky: IFRS 9

Datum, čas a miesto konania: tento štvrtok 28. 10. 2021 od 8. hod. (v rámci MS Teams)

Global management challenge

Pred rokom sa absolventi Katedry spojov (v súčasnosti zamestnanci) umiestnili na krásnom 3. mieste v národnom kole najväčšej súťaže na svete v oblasti simulácie strategického riadenia firiem s názvom GMC-Global Management Challenge.

GMC KS

Aj ty sa môžeš pokúsiť zostaviť tím, zabodovať a prepracovať sa až na medzinárodné finále.
Účasť v súťaži Ti prináša nie len možnosť overiť si teoretické vedomosti a zdokonaľovať svoje manažérske zručnosti. Je to zároveň aj príležitosť naučiť sa vnímať príležitosti a hrozby komplexne a priamo vidieť výsledky  svojich rozhodnutí. Významným benefitom pre teba môže byť aj získanie zaujímavej pracovnej príležitosti, keďže súťaže sa zúčastňujú v podobe partnerov a patrónov jednotlivých súťažných tímov aj zaujímavé  spoločnosti.
Sleduj informácie na: https://www.gmcslovakia.sk/
FB profil: https://m.facebook.com/gmcslovakiaofficialsite/

Ďakujeme za reprezentáciu  Ing. Jurajovi Fabušovi, PhD., Jirkovi Tenglerovi, PhD. a Ing. Jane Makyšove, PhD. :)

Zatvoriť