POZOR ZMENA MIESTNOSTI

Pridané: 25.05.2016

Z dôvodu zatopenia miestnosti BF 09 sa štátne skúšky konané v dňoch 25. – 27. 5. 2016
presúvajú do miestnosti BF 445.

Harmonogram ŠS 2016 - bakalárske štúdium - POZOR ZMĚNA

Pridané: 19.05.2016

POZOR ZMĚNA V HARMONOGRAMU STÁTNÍCH ZKOUŠEK PRO BAKALÁŘSKÉ STUDIUM 2016 (ZMĚNA STÁTNICOVÝCH MÍSTNOSTÍ)

Relevantní informace najdete v záložce "Informace od tutorov/BC 3.ročník" tj. na odkaze: http://ks.uniza.sk/sk/download/bc-3-rocnik, kde taktéž naleznete upravený harmonogram a relevantní informace k této změně. Harmonogram je taktéž dostupný na tomto odkaze: http://ks.uniza.sk/sk/download?download=505

Harmonogram je aktuální ke dni 19. 5. 2016

Neúčast na státních zkouškách

Pridané: 18.05.2016

Studenti končícího ročníku, kteří se přihlásili na státní zkoušku a jsou si vědomi, že se na státní zkoušku neodstaví např. z důvodu neodevzdání závěrečné práce nebo nesplnění povinnosti v rámci některého z předmětu by se měli ve vlastním zájmu ze státních zkoušek odhlásit, v opačném případě bude z tohoto termínu státní zkoušky klasifikován stupněm „Nevyhovel“. Odhlášení je nutné provést u Vašeho tutora.

Letná škola ŠKODA AUTO - "Green Solutions for Business and Industry"

Pridané: 17.05.2016

ŠKODA AUTO Vysoká škola v spolupráci so Žilinskou univerzitou a ďalšími partnerskými univerzitami z Poľska, Nemecka a Fínska usporiada 2. ročník letnej školy v Mladej Boleslavi (ČR) s témou „Green Solutions for Business and Industry“. Žilinskú univerzitu bude reprezentovať šesť študentov.

Ide o atraktívnu príležitosť:

•     Práca v medzinárodnom tíme študentov;
  •     Riešenie reálnych prípadových štúdií;
  •     Finančný grant ERASMUS (na celý pobyt, dopravu...);
  •     3 kredity za úspešné absolvovanie;
  •     Podpora od ŠKODA AUTO (exkurzie, škole;nia, prednášky...).
Viac informácií nájdete tu.

Harmonogram ŠS 2015_2016

Pridané: 16.05.2016

Pozor zmena oproti pôvodnému harmonogramu!!!

V sekcii štátne skúšky, tútor 3 ročníka BC resp. 2. ročníka ING máte aktuálny harmonogram na ŠS.

Vaši tútori

Pozvánka na výberovú prednášku

Pridané: 05.05.2016

Žilinská univerzita v Žiline a AZU (Aktivita zvyšuje úspech),
Vás pozývajú na výberovú prednášku

podnikateľky Oľgy Apoleníkovej zo Salaša Pružina - príbeh úspešného podniku.

Prednáška sa uskutoční dňa 11.5.2016 o 14:00 hod. v miestnosti NG 01, na tému:
"Koľko námahy stojí vybudovať úspešný podnik."

Tešíme sa na Vašu účas.

Objavuj svet komunikácií

Pridané: 05.04.2016

Video pre uchádzačov o štúdium. Prosíme čo najviac zdieľať.

Pozvánka na výberovú prednášku

Pridané: 15.03.2016

"S querillou do online-u"

Prednášať budú odborníci z marketingovej firmy KreativGang, s.r.o.
Termín: 16.3.2016 o 10:00 hod.
Miesto: AS 227 (NS 21)

Pozvánka na výberovú prednášku - Logistické procesy v koncerne IKEA

Pridané: 14.03.2016

Prednášajúci: Peter Ac - Logistics manager - IKEA Purchasing operations North East Europe
Prednáška sa uskutoční dňa 30. 3. 2016 o 13:00 hod. v AULE 1

Logistika je v spoločnosti IKEA kľúčovým faktorom úspechu, ktorý pomáha napĺňať jej víziu
"Vytvoriť lepší každodenný život pre čo najviac ľudí"
(Better everyday  life for the many people).

V priebehu prednášky bude predstavená spoločnosť IKEA a jej logistické procesy v moskovskom regióne, začínajúce u dodávateľov, až po samotnú distribúciu produktov do obchodov IKEA. Budú odprezentované výkonnostné ukazovateľe spoločnost, ako aj niekoľko súčasných a budúcich projektov s väzbou na hodnotu pre zákazníkov IKEA. Prednáška bude v SJ.

Zmena titulného listu ZP

Pridané: 26.02.2016

V brožúrke: "Pokyny pre vypracovanie záverečnej práce na Katedre spojov pre akademický rok 2015/2016" je potrebné opraviť informáciu uvedenú v kapitole 2.2 Titulný list práce.

Namiesto: "Študijný program a študijný odbor uvádzajte podľa príslušnosti spolu s číslom (sú uvedené na oficiálnom zadaní ZP)."

Aktuálne platí: "Študijný program uvádzajte podľa príslušnosti spolu s číslom. Študijný odbor uvádzajte podľa príslušnosti bez čísla. Tieto informácie sú uvedené na oficiálnom zadaní ZP."

1 2 3 4 5 6 7 > >>